Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.0
BossRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
AnoraRated ★ 3.5
Hitman 2Rated ★ 1.5
JokerRated ★ 5.0
Dark NunsRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 3.0
WickedRated ★ 1.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 2.5
TwistersRated ★ 2.0- PilotRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5