Titles you rated
Hansel & GretelRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 3.0
Bloody ReunionRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 2.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Dark ShadowsRated ★ 4.0- PapaRated ★ 2.0
The ImpossibleRated ★ 5.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 3.0
Ghost SweepersRated ★ 3.0
Don't Cry, MommyRated ★ 2.0
A Company ManRated ★ 4.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 4.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 4.0