Series
Ratings
21- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0- FamilyRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0