Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 5.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 1.0- NoiseRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.5
My Home HeroRated ★ 0.5
WickedRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 1.0
WonkaRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 4.0
The BabadookRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5