Titles you rated
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0