Series
Ratings
763
New Recruit Season 3Rated ★ 2.0
New Recruit Season 2Rated ★ 2.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.0
PenanceRated ★ 3.5
DekalogRated ★ 4.5
Diary of a Strange LandRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 3.5- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 2.5
Fate/strange FakeRated ★ 3.0
You and I Are Polar OppositesRated ★ 3.5
OKITSURA: Fell in Love with an Okinawan Girl, but I Just Wish I Know What She’s SayingRated ★ 2.5- Wish upon the PleiadesRated ★ 3.0
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 3.0
Introduction to MineralogyRated ★ 3.0
CITY THE ANIMATIONRated ★ 2.5
New Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.0
Call of the Night Season 2Rated ★ 3.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
Apocalypse HotelRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5