Titles you rated
Modern FamilyRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5
Lockwood & Co.Rated ★ 4.5
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 2.5
Girl From NowhereRated ★ 3.5
The IT CrowdRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
MirandaRated ★ 5.0