Titles you rated
Sporty SistersRated ★ 5.0
Kono Oto Tomare!: Sounds of LifeRated ★ 5.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 5.0
Run with the WindRated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
- Fork you Boss Season 1Rated ★ 5.0
- Fork you Boss Season 2Rated ★ 5.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 5.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 5.0
March Comes in Like a LionRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0