Titles you rated
Three Meals a Day: DoctorsRated ★ 5.0
Youn's StayRated ★ 5.0
Crime TriviaRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
MaidRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 0.5
Padam PadamRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5