Titles you rated
JumanjiRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Stuart Little 2Rated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0