Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 0.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.5
SkyfallRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5