Titles you rated
CapoteRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
ShameRated ★ 3.0
The Foul KingRated ★ 4.0
A Terra-Cotta WarriorRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
Free WillyRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
GiantRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 3.0- Tears In The ArcticRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
You Don't Know JackRated ★ 5.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0