Titles you rated
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- 나루토 5기Rated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Ju-On: OriginsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5- Kamen Rider KivaRated ★ 3.0
Masked Rider Φ'sRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 2.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
Gannibal Season 2Rated ★ 5.0
It's NightRated ★ 0.5