Titles you rated
Notting HillRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 2.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 3.5
HeartbeatsRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 1.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 1.5
The Blue LagoonRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5