Titles you rated
AlienRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.0
AlexanderRated ★ 5.0
TremorsRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 1.0
Cinderella ManRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0