Titles you rated
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0- Shame DiaryRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Am I Ok?Rated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Viet and NamRated ★ 2.5
Super Happy ForeverRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
Look BackRated ★ 3.5