Titles you rated
Shallow HalRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
LifeRated ★ 4.0
No Longer HeroineRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5