Titles you rated
Princess HoursRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
GhostRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 4.5- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5