Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5