Movies
Ratings
123
Nobody Loves MeRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 3.5
What a Girl WantsRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 2.5