Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.5
City LightsRated ★ 4.5
The Gold RushRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.5
The Punisher: Dirty LaundryRated ★ 5.0
BitterSweetRated ★ 4.0
Superman II: The Richard Donner CutRated ★ 4.5
DaredevilRated ★ 2.5
ElektraRated ★ 2.5
The Heir Apparent: Largo WinchRated ★ 3.0
Punisher: War ZoneRated ★ 1.5- Casper's Haunted ChristmasRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Me, Myself & IreneRated ★ 4.0
Man on the MoonRated ★ 4.0- Simon BirchRated ★ 4.5
The Cable GuyRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0