Movies
Ratings
114
17 AgainRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 2.0
Salut d’AmourRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The MagicianRated ★ 2.5
The HimalayasRated ★ 4.5
Enemies In-LawRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5