Movies
Ratings
204
In the Mouth of MadnessRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Fermat's RoomRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.5
The IllusionistRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0