Titles you rated
UprisingRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - The Laughing ManRated ★ 5.0
Ghost in the Shell 2.0Rated ★ 5.0
AkiraRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.5
GreenlandRated ★ 3.5
The Equalizer 3Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5