Movies
Ratings
53
Iron Man 3Rated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 2.0
Arthur ChristmasRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 2.0
The YouthRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0