Movies
Ratings
131
A Letter to MomoRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Eddie the EagleRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5