Series
Ratings
25
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0
Where Have My Skirts Gone?Rated ★ 5.0
DearestRated ★ 5.0
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu deRated ★ 5.0
Love Stories From Fukuoka 13Rated ★ 5.0- Wise and FoolishRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Kiss that KillsRated ★ 0.5
Fabulous BoysRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 0.5
Golden TimeRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Missing NineRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 3.0
PastaRated ★ 5.0
Residential ComplexRated ★ 5.0