Titles you rated
PapermanRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 4.0
PopulaireRated ★ 3.5
Le ChefRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.5
BuntRated ★ 3.0
Heart Is 2Rated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 3.5
The Water HorseRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 1.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5