Series
Ratings
86
Dr. SlumpRated ★ 3.5- Dibo the Gift DragonRated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 2.5
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 3.5- BernardRated ★ 3.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 3.5
Find Me in Your MemoryRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Food Wars! The Fourth PlateRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 2.5
Food Wars! The Second PlateRated ★ 4.0
Food Wars! The Third PlateRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.0
Food Wars!Rated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
Backstreet RookieRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 3.5