Series
Ratings
42
Little Girl KRated ★ 0.5
Dummy MommyRated ★ 2.5
Loving You a Thousand TimesRated ★ 2.0- Family's HonorRated ★ 1.5
LoversRated ★ 1.5
Hello! My LadyRated ★ 1.5
StyleRated ★ 2.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
City HallRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 2.0
Witch Yoo HeeRated ★ 1.5
Incarnation of MoneyRated ★ 3.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 4.0
GiantRated ★ 2.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 2.5
On AirRated ★ 1.5
All InRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0