Movies
Ratings
91
WhiplashRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 5.0
Gangnam BluesRated ★ 3.5
Jupiter AscendingRated ★ 0.5
ChefRated ★ 3.5
Private EyeRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 2.5
Black HouseRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 0.5
Ghost HouseRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 2.5