Series
Ratings
17- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Pretend It's a CityRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
My Brilliant FriendRated ★ 4.5
My Brilliant FriendRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 5.0
UnorthodoxRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 4.5
The OARated ★ 4.0