Series
Ratings
213
Delicious in DungeonRated ★ 3.5- Legend of Mi YueRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
From Bureaucrat to Villainess: Dad's Been Reincarnated!Rated ★ 3.0
How I Attended an All-Guy's MixerRated ★ 2.5
The Saint's Magic Power is OmnipotentRated ★ 2.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
My New Boss Is GoofyRated ★ 3.5
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept RegardsRated ★ 3.5
The GreatRated ★ 3.5
The Yuzuki Family's Four SonsRated ★ 3.0
Sacrificial Princess and the King of BeastsRated ★ 3.0
Why Raeliana Ended Up at the Duke's MansionRated ★ 4.0
The Ice Guy and His Cool Female ColleagueRated ★ 3.5