Titles you rated
White ChristmasRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 1.5
ShamelessRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 2.0
- SkinsRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 1.0
SkinsRated ★ 4.5