Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 1.0
A Gentleman's DignityRated ★ 0.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
KAIST Season 1Rated ★ 3.0- Merry MaryRated ★ 3.0
All About EveRated ★ 3.0
Summer ScentRated ★ 2.5
RomanceRated ★ 2.5- You Are My DestinyRated ★ 2.0
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 2.0
- New NonstopRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 0.5
The Vineyard ManRated ★ 0.5
The Innocent ManRated ★ 0.5
Princess HoursRated ★ 4.0
IRISRated ★ 1.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 1.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 0.5