Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 5.0
MasterRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.0