Series
Ratings
113
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 2.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 4.0
Righteous LoveRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 2.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 2.0
High KickRated ★ 3.5
Into the White NightRated ★ 2.5
Capital ScandalRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.0