Series
Ratings
12
UnnaturalRated ★ 5.0
Grand Maison TokyoRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Tokyo Danshi ZukanRated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0