Series
Ratings
57- Our Game: LG TwinsRated ★ 3.0
- 국대: 로드 투 카타르Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Alice, the Final WeaponRated ★ 1.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.5
Rose MansionRated ★ 1.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.0
Join My TableRated ★ 3.0- The ClubhouseRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Lost in SpaceRated ★ 2.5
The Silent SeaRated ★ 2.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
UnframedRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0