Movies
Ratings
466
La Vie en RoseRated ★ 4.0
The InternshipRated ★ 5.0
Great ExpectationsRated ★ 5.0
Gloomy SundayRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 3.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 3.5
FocusRated ★ 3.5
Like CrazyRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
InsaneRated ★ 3.5
CommitmentRated ★ 1.5
Thread of LiesRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.5
The Virgin PsychicsRated ★ 2.0
The Big ShortRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.0