Series
Ratings
19
Attack on TitanRated ★ 4.5
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 5.0
CITY THE ANIMATIONRated ★ 5.0
Odd TaxiRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0