Titles you rated
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
MantisRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 2.5
Lost in StarlightRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
D.E.B.S.Rated ★ 2.5
Brave CitizenRated ★ 2.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Magical DoReMiRated ★ 2.5- 하이큐!! 또 다른 도전Rated ★ 2.5