Titles you rated
ObsessedRated ★ 2.5
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 2.0
TranscendenceRated ★ 3.0
True LiesRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
SkylineRated ★ 2.5
Free WillyRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 3.0
Oh BrothersRated ★ 2.5
The UnforgivenRated ★ 2.5
ColombianaRated ★ 3.0
Break OutRated ★ 1.5
Saw VIRated ★ 2.5
The FugitiveRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 2.5
UnknownRated ★ 3.0