Titles you rated
- Love ResetRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 1.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 1.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5