Titles you rated
Honest CandidateRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 3.0
First ManRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5- Tilted SummerRated ★ 3.5
Rust and BoneRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Land of SorrowRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
ShineRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0