Titles you rated
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0