Titles you rated
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
ImmortalsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0