Titles you rated
Days of WrathRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Devils StayRated ★ 5.0- She s On DutyRated ★ 3.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 2.0
VictoryRated ★ 3.0
Perhaps LoveRated ★ 1.5
The Desperate ChaseRated ★ 2.0
Amazon Bow MasterRated ★ 5.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
Time Still Turns the PagesRated ★ 5.0
LonglegsRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 1.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
ImaginaryRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 2.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.5- CabrioletRated ★ 3.5