Movies
Ratings
123
OldboyRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
A History of ViolenceRated ★ 4.0
DriveRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
TransformersRated ★ 2.0
The Lego MovieRated ★ 4.5
K-PAXRated ★ 4.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 3.0
AlienRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5