Movies
Ratings
31
DerangedRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5